Jedyna taka w roku

Czy zima rzeczywiście jest tą porą roku, w której życie zamiera. Czy mróz i mrok mogą pokonać życie? Przekonajcie się sami! Tej jednej, jedynej w roku, „Nocy Biologów”.

Jej idea narodziła się na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas licznych spotkań otwartych dla społeczności miasta i regionu. Tysiące odwiedzających nas dzieci, młodzieży i dorosłych były zachętą do zorganizowania w całej Polsce tego typu przedsięwzięć. Propozycję tę z entuzjazmem przyjęła Konferencja Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich, powierzając Wydziałowi Biologii UAM koordynację pierwszej „Nocy Biologów” w styczniu 2012.

Serdecznie zapraszamy na dziewiątą jej edycję – w piątek, 10 stycznia 2020. Noc rozpoczyna się wtedy już krótko po 16, a za oknem zwykle trzymał mróz i sypał śnieg. Czy tak będzie i tym razem?  Jak tętni wtedy życie? Przekonacie się sami, przyjmując zaproszenie do udziału w „Nocy Biologów” na Wydziale Biologii na Morasku, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6.

Szczegóły na: http://www.nocbiologow.pl

https://www.facebook.com/NocBiologow/

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*