Redakcja

andrzej-piechocki3Hej,
gdy zaliczycie już kolejne koło, gdy odłożycie notatki i książki, gdy wyślecie smsa, gdy dogadacie się z Knorrem, co na obiad, a co na kolację, gdy mocna kawa postawi Was na nogi po szalonej nocy w klubie/pubie, gdy szukać będziecie ciekawego zajęcia, sięgnijcie po klawiaturę i napiszcie, proszę, do mnie. O czym? O tym, co widzicie, co słyszycie. Co Was cieszy, a co odwrotnie. Co stoi na głowie, a powinno mocno stać na nogach. Co ma piernik do wiatraka. Też o tym napiszcie. Im krócej tym lepiej. Ale i trudniej. Zdjęcia? Mile widziane. Sudoku, karykatura, komiks? Również. Podobnie, jak wszystko wokół czego kręci się dzisiaj Wasz świat, jak wszystko, co Was dzisiaj kręci. Nie kręćcie tylko, proszę, w tekstach.
A zatem login, hasło i klawisze w ruch. Tak składajcie, życzę, litery w słowa, a słowa w zdania, tak fotografujcie i rysujcie, aby czytelnicy wstrzymywali oddech, a następnie, ile tchu w myszce, gromadnie pędzili ku opcji „Dodaj swój komentarz. Wyślij.”
Mówią, jak umiesz liczyć, licz na siebie. A ja liczę też na Was, na studentów UAM i innych poznańskich uczelni. Mogę? Dziękuję! Z góry!
Jak zacząłem, tak kończę.
Hej!

ap_podpis

Sic! e-gazeta studencka
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5
61-614 Poznań
E-mail: andrzej.piechocki@amu.edu.pl