10.000 zł na rozwój twojego projektu!

Działasz w kole naukowym i realizujesz innowacyjne projekty? Chciałbyś zdobyć środki na ich rozwój? Weź udział w konkursie 3Mind i wygraj 10.000 złotych!

3Mind to konkurs skierowany do studentów aktywnie działających w kołach naukowych. To już III edycja tego wydarzenia, które na celu ma promocję polskiej nauki i współpracy między światem biznesu a uczelniami. 3Mind to nie tylko możliwość pozyskania grantu na rozwój działań koła, ale i możliwość wypromowania projektu oraz pozyskania wiedzy mentorskiej. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać krótki materiał filmowy i do 20 maja przesłać go poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Oceniane będą: kreatywność, merytoryka projektu, sposób jego prezentacji, innowacyjność i potencjał rynkowy prowadzonego przedsięwzięcia. Możliwość rejestracji projektu na stronie https://konkurs3mind.frpwr.org/aplikacja/

Fot. Zrzut ekranu filmu przygotowanego przez organizatora konkursu.