Broadway tuż, tuż

Zdolna, skromna, mieszka w Poznaniu, wygrała czwartą edycję programu You Can Dance. Ania Kapera, bo o niej mowa, była gościem Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

WSUS już od dobrych kilku lat zajmuje się organizowaniem warsztatów dziennikarskich dla licealistów. Tym razem mury uczelni odwiedziła młodzież z Nowego Tomyśla i Gostynia, na którą czekała nie lada niespodzianka. Gościem specjalnym wykładów była zwyciężczyni czwartej edycji You Can Dance, Ania Kapera.

Licealiści mieli okazję z nią porozmawiać. – Nie ma tematów tabu i chętnie odpowiem na wszystkie pytania – powiedziała na początku Ania. Opowiadała między innymi o swojej przygodzie z poznańską szkołą baletową, ale przede wszystkim o zwycięstwie we wspomnianym programie. Na liczne pytania licealistów odpowiadała z uśmiechem, ale i ze wzruszeniem. – Nadal nie mogę uwierzyć, że wygrałam. To spełnienie moich marzeń. Już odliczam dni do wyjazdu na Broadway – mówiła Ania. Często podkreślała, że jest cały czas jest tą samą dziewczyną. – Pojęcie gwiazda jest mi obce. Chcę pozostać sobą.
Wizyta Ani była krótka, zaraz po spotkaniu popędziła na pociąg do Warszawy. Każdy otrzymał jednak autograf i pamiątkowe zdjęcie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*