Zobacz, co robią naukowcy nocą!

Jesteś ciekaw świata? Tej nocy (25 września) miej oczy szeroko otwarte. I skorzystaj z zaproszenia Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Na co? Na Noc Naukowców.

Program liczy aż 183 wydarzenia, a wsród nich: konkurs krzykaczy, laboratorium szalonego chemika, festiwal wysokich napięć, punkt dietetyczny, gastronomia molekularna bez tajemnic, co mówią kości?, zobacz, co czeka na Ciebie w łóżku, serwerownia ścisłego nadzoru, autostrady polskiego Internetu.

Koordynatorem Nocy Naukowców jest Politechnika Poznańska, partnerami: Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Szczegóły pod adresem www.nocnaukowcow.pl.

Tamże przeczytamy między innymi: Jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń. W tym samym czasie, 25 września 2009, w całej Europie odbędą się imprezy popularno-naukowe. Ich celem jest zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do poznania się, wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze zabawy.

Cóż, ciekawym świata nie pozostaje nic innego, jak wybrać najciekawsze wydarzenia i wyruszyć w ciemną wrześniową noc.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*