Nie masz czasu, bank przyjdzie do Ciebie!

Hasłem „WSZYSTKO masz ZA NIC!” BZ WBK stara się pozyskać studentów. Jeśli nie masz czasu iść do banku, on przyjdzie do Ciebie!

W holu Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz w innych miejscach UAM pojawiły się stoiska Banku Zachodniego WBK. Konsultanci oferują studentom konto internetowe prowadzone za darmo do 30 roku życia, przelewy za 50 groszy, czy natychmiastowe zasilanie telefonu komórkowego z konta osobistego. Na uproszczonych zasadach, tylko studentom przyznawana jest też karta kredytowa i limit od 500 do 1500 zł.

Dlaczego bank przychodzi do nas? – Studenci są mobilni i nowocześni. Zdobywają wyższe wykształcenie, więc zakładamy, że w przyszłości będą zarabiać dość duże pieniądze. Będą budować rynek gospodarczy, dlatego zależy nam na tym, aby podjęli współpracę właśnie z naszym bankiem. Pozyskiwanie studentów jest działaniem przyszłościowym – mówi Katarzyna Bukowska, starszy doradca klienta.

Takie punkty informacyjne pojawiają się na uczelni od kilku lat. Bank podpisał umowę z UAM, która umożliwia ich organizowanie co roku na okres około tygodnia. W tym czasie BZ WBK codziennie zyskuje dziesięciu nowych klientów.

Fot. Adam Brzuszkiewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*