Problem? Dzwoń do strażnika czasu

Sezon urlopowy w pełni, tymczasem nie wszyscy leniuchują. W samym środku lata młodzi poznaniacy otworzyli niecodzienną firmę. Pomysł na anyService powstał w głowie Łukasza Kowalczyka (na zdjęciu), który skrzyknął studentów, zarejestrował firmę i uruchomił stronę internetową.

– Znam wielu ludzi mających problemy ze zorganizowaniem własnego czasu. Załatwianie urzędowych spraw czy kupowanie prezentów – zostawiają na ostatnią chwilę, gdy okazuje się, że nie zdążą! Wystarczy wtedy telefon do anyService, do strażników czasu – tłumaczy Ł. Kowalczyk.

Zastępowanie ludzi w wykonywaniu pilnych spraw – to ich główny cel. Świadczą usługi pozwalające zapracowanym oszczędzić czas, a nawet „być” w dwóch miejscach na raz! Największą zaletą serwisu, jest to, że jego oferta jest otwarta. Nie sposób wymienić wszystkich zleceń, które strażnicy załatwiają na życzenie telefoniczne lub mailowe. Z każdym klientem rozmawiają indywidualnie, aby powierzone zadanie dobrze zrealizować. Największym wzięciem cieszy się usługa kolejkowa, czyli oczekiwanie za kogoś w urzędach. Strażnicy robią również zakupy na telefon i skuterami dostarczają niewielkie paczki. Jednak prawdziwym profesjonalizmem pozwalają się im wykazać: usługa ratunkowa – pomoc w wykonaniu szybkich prac; usługa informacyjna – zdobycie informacji na zadany temat oraz tzw. usługi niestandardowe.

Strażnicy czasu służą również pomocą w tworzeniu różnych tekstów (pomoc przy pracach licencjackich, redagowanie przemówień weselnych, mów pogrzebowych, listów miłosnych, reklamacji lub haseł reklamowych). Potrafią również awaryjnie zaopiekować się dzieckiem albo nakarmić głodnego kota.

Opłata za każde zlecenie następuje po jego skutecznym wykonaniu. Co piąta usługa jest darmowa. Cennik usług jest tak skonstruowany, by klient miał pewność, że jego sprawa będzie załatwiona najszybciej, jak to możliwe. Im dłuższy czas wykonywania zadania, tym niższa cena za godzinę. Cena pierwszej godziny pracy strażnika czasu wynosi 25 zł. Można również wyrobić sobie kartę stałego klienta, zaś do każdego zlecenia strażnicy dołączają upominek.

Zakup bukietu na rocznicę, podrzucenie zapomnianego biletu na dworzec czy wyprowadzenie pieska, gdy jego pan pracuje po godzinach – już nie kradną cennego czasu klientom AnyService.

Więcej informacji pod adresem: www.anyService.pl

Fot. www.anyService.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*