Wisienka na torcie w niedzielę

Choć różnią ich dyscypliny, to 15 stycznia wspólnie wybiegną na parkiet, by wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Mowa o ostrowskich sportowcach, którzy chwilowo porzucą zimowe przygotowania, by rozegrać charytatywny mecz piłki ręcznej.

 

Towarzyskie spotkanie odbędzie się w ramach powiatowego finału WOŚP. Tegoroczna odsłona „czerwonego serduszka” zorganizowana zostanie wraz z turniejem futsalu, którego pomysłodawcą była Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej. Rozgrywki wraz z akcją promocyjną odbędą się od 14 do 15 stycznia w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Podczas turnieju mecze rozegrają aż 32 drużyny.

 

Starcie szczypiornistów z piłkarzami, czyli wisienkę na torcie całych zawodów, będzie można oglądać od godziny 13 w niedzielę. Tym razem to zawodnicy Ostrovii 1909 będą musieli wcielić się w rolę swoich kolegów i podjąć rywalizację jak równy z równym podczas meczu piłki ręcznej. Spotkanie zostanie rozegrane systemem 2x20min. Wstęp  jest darmowy.

 

Niedzielny pojedynek będzie okazją do rewanzu za przedsezonowe przygotowania, podczas których to szczypiorniści wybiegli na murawę i w meczu piłki nożnej polegli z Ostrovią 1909 aż 0:8. Niezależnie od umiejętności rzutowych piłkarzy Marcina Kałuży, możemy być pewni, że nie zabraknie powodów do uśmiechu! W szczególności, że wszyscy gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fot. Patryk Domagała

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*