Magdalena Wolińska-Riedi rozmawia ze świeckimi pracownikami i mieszkańcami Watykanu, którzy jeszcze nigdy nie opowiadali o swoich przeżyciach.

I choć o jej rozmówcach nie słyszał właściwie nikt, przez dziesiątki lat żyli i pracowali w świecie, do którego dostęp mają tylko nieliczni. Odkrywają tajemnice tego zamkniętego miejsca, dzielą się związanymi z nim niezwykłymi historiami, a także swoimi osobistymi spotkaniami z Janem Pawłem II. Rozmowy przeplatane są również wyjątkowymi wspomnieniami autorki.

Najnowsza książka tej autorki „Zdarzyło się w Watykanie” to miejsca, do których nikt nie ma dostępu, historie, o których nikt nie słyszał, ludzie, z którymi nikt jeszcze nie rozmawiał.

Premiera książki przewidziana jest na 14 października 2020, ukaże się nakładem SIW „Znak”.

2 komentarze do

  1. Przepraszam, pytanie może nie na temat, ale czy redakcja uczelniana, może red. nacz. Pan A. Piechocki wie, co z nowym rokiem akademickim – w murach uczelni, zdalnie czy w formie hybrydowej, jak będą przebiegać zajęcia? Jakie są plany władz UAM, na czele z Panią rektor? Egzaminy poprawkowe na Diks odbywają się w ramach e learningu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*