Specjalności ciekawego wydziału

Poznań miastem studentów. Może i Ty, począwszy od roku akademickiego 2022/23, będziesz wśród nich? Może wybierzesz Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza?

Architektura wnętrz. Tryb stacjonarny/niestacjonarny. Specjalność: Projektowanie wnętrz 3-letnie studia pierwszego stopnia. Wydział Artystyczny.

Architektura wnętrz to nowatorskie studia licencjackie zaprojektowane przez zespół uznanych artystów i pedagogów WSUS, wśród których znajdują się pracownicy Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ASP w Warszawie i ASP w Łodzi.

SPRAWDŹ KIERUNEK

Grafika użytkowa. Tryb stacjonarny/niestacjonarny. Specjalność na kierunku: Wzornictwo 3-letnie studia pierwszego stopnia. Wydział artystyczny

Grafika użytkowa to specjalność na kierunku Wzornictwo adresowana do osób zainteresowanych pracą z obrazem w jego różnorodnej formie i o różnorodnym przeznaczeniu. Słuchacze zostaną wprowadzeni w obszar komunikowania wizualnego poznając główne zasady kompozycji oraz techniki pracy.

SPRAWDŹ KIERUNEK

Wzornictwo. Tryb stacjonarny/niestacjonarny. 3-letnie studia pierwszego stopnia. Wydział Artystyczny.

Wzornictwo to interdyscyplinarne studia umożliwiające zdobycie dyplomu w jednej z 8 specjalności. Zajęcia prowadzą uznani artyści i pedagodzy, między innymi z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Szczecinie i Łodzi.

SPRAWDŹ KIERUNEK

Projektowanie gier. Tryb stacjonarny/niestacjonarny. Specjalność na kierunku: Wzornictwo 3-letnie studia pierwszego stopnia. Wydział artystyczny.

Studia w zakresie Projektowania Gier Komputerowych, przygotowują studentów do działalności w obszarze zarówno projektowania gier, aplikacji multimedialnych, modelowania 3D, jak i działań w obszarze nowych mediów. Podstawowym celem jest kształcenie profesjonalnych grafików, game designerów, projektantów, umiejących twórczo i oryginalnie realizować swoje idee, na podstawie cyfrowego warsztatu pracy.

SPRAWDŹ KIERUNEK

Projektowanie ubioru. Tryb stacjonarny/niestacjonarny. Specjalność na kierunku: Wzornictwo 3-letnie studia pierwszego stopnia. Wydział artystyczny.

Projektowanie ubioru to specjalność na kierunku Wzornictwo adresowana do osób zainteresowanych kreowaniem mody oraz tworzeniem kostiumów scenicznych. Studenci będą zdobywać swoje projektanckie szlify pod okiem fachowej kadry.

Grafika: https://wsus.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*