Pani Agnieszka też tam będzie

W październiku planowany jest zlot polskich pisarek w Siedlcach, a nad głowami zebranych powiewać będzie transparent z napisem Rzeczpospolita Babska. Tu nie ma zaproszeń, nie ma selekcji. Każdy, kto zechciałby obcować z polskimi autorkami niezwykłych książek, może przyjechać. Prezentacje pisarek, dyskusja o książkach, zapoznanie się ze swoimi idolkami… Pani Agnieszka też tam będzie.

Agnieszka Lingas-Łoniewska debiutowała w styczniu 2010 romansem Bez przebaczenia. Książka okazała się sukcesem wydawniczym i kilka miesięcy później na księgarskie półki trafiła jej kolejna powieść, tym razem kryminał z wątkiem romantycznym – Szósty. Każda książka ma przesłanie, które trafia do głębi serca czytelnika. Genialna charakterystyka postaci, lekki i przyjemny styl. I temat, który niesie ze sobą spore ryzyko.

Książka Zakręty Losu: Braterstwo Krwi ukaże się jesienią tego roku. Jest to kontynuacja pierwszej części, w której trójka głównych bohaterów ponownie znajduje się na zakręcie. Następuje nieoczekiwana zmiana ról, bracia opowiadają się za staniem po przeciwnej stronie barykady. Łukasz od zawsze trzymający się z mafią. Krzysztof, który wierzył w sprawiedliwość.

Danielle Steel jest mistrzynią w pokazywaniu głębi uczuć oraz emocji bohatera. Nora Roberts potrafi stworzyć gorący romans i, trzymający w napięciu, kryminał. Czyżbyśmy doczekali się Polki na miarę tych dwóch genialnych w swoim fachu kobiet?

Anna Szafrańska
Współpraca: Aleksander Kubicz i Katarzyna Szcześniak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*