Przypadł mi do gustu

Polska scena rockowa cierpi ostatnio na brak nowych kapel, które naprawdę warto posłuchać. Zachodnia moda na muzykę alternatywną zalewa większość stacji radiowych. Fani klasycznego brzmienia czują się co raz bardziej zepchnięci na margines. Na naszym rynku muzycznym debiutuje nowa kapela Cate Likes Candy. Usłyszałem jej pierwszy utwór Crash w radio. Przypadł mi do gustu, dlatego szukałem w Internecie informacji o zespole.

Cate Likes Candy początkowo miał być zespołem wyłącznie internetowym. Popularność, w początkowym okresie, zdobył dzięki Facebookowi. Gra, w której można było się wcielić w wirtualnego menagera zespołu, stawała się coraz bardziej popularna. Zespół za namową fanów, zaczął tworzyć kolejne utwory. Obecnie możemy zobaczyć pierwszy teledysk do piosenki Crash na oficjalnej stronie zespołu http://catelikescandy.com/ . Utwór ten promuje nową płytę, która ukaże się już 31 maja.

Z niecierpliwością czekam na premierę tego krążka. Jeżeli pozostałe utworu będą tak dobre, jak pierwszy, będziemy mogli się pochwalić nową kapelą rokową, która reprezentuje zadowalający poziom.

Fot. http://catelikescandy.com/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*