Z „Top Model” do Sejmu

Tańczyła w klubie go-go, następnie założyła własną szkolę tańca na rurze, a teraz miałaby kandydować do Sejmu (z list SLD). O kim mowa? O Marcie Szulawiak z Warszawy. 27-latka chciałaby na Wiejskiej zajmować się sprawami biednych i im pomagać, bo jak mówi – sama pochodzi z takiej rodziny.

W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Marta mówi: „Na pewno zmienię wizerunek tej partii. Ale mam nadzieję, że nie jestem maskotką SLD i że mnie tak nie traktują. A jeśli swoją popularnością mogę pomóc partii, to tylko się cieszę”. Chce też złamać stereotyp modelek uznawanych za ładne, ale głupie. Czy jej się to uda? Zobaczymy.

A co na to Grzegorz Napieralski? Podobno popiera modelkę, w końcu to on prowadząc swoją kampanię prezydencką wspierał się śpiewającymi blond bliźniaczkami, które nazwane zostały „Aniołkami Napieralskiego” (Dla przypomnienia: http://www.youtube.com/watch?v=Vy4F-PkQmc8 ).
W Sejmie sławnych osób nie brakuje. Dobrze radzą sobie była bokserka Iwona Guzowska, zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera, Janusz Dzięcioł.

Fot. http://pl-pl.facebook.com/szulawiak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*