Pokażcie na co was stać

Nie chcecie żeby wasze CV świeciło pustką? Inwestujcie w przyszłość! Proponujemy wam atrakcyjne, płatne staże w firmach: ArjoHuntleigh Polska (inżynierowie), Carlsberg Accounting Service Centre (finansiści), Hochland (Marketing i IT), Jeronimo Martins (management trainee), Kompania Piwowarska (manufacturing trainee) oraz PROFITROOM (IT-koderzy).

Wejdźcie na stronę fundacji www.FundacjaRozwojuTalentow.pl, wybierzcie interesującą was ofertę, zapoznajcie się z jej szczegółami i wypełnijcie formularz rejestracyjny. Pokażcie, na co was stać. Wykorzystajcie swój talent, by jeszcze przed ukończeniem studiów zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe, a może nawet wymarzoną pracę.

Pamiętajcie, że TALENT to dla nas osoba wyróżniająca się zaangażowaniem i pasją, pracowita i wytrwała w dążeniu do celu. TALENT to osoba, która ma ponadprzeciętną osobowość, jest wszechstronna, chętnie podejmuje wyzwania i potrafi im sprostać. TALENT to osoba o otwartym umyśle, pełna energii, zmotywowana i lojalna.

Szczegóły stażu i selekcji wyłącznie na www.FundacjaRozwojuTalentow.pl. Udział w programie jest bezpłatny. Rejestracja trwa od 3 do16 października włącznie.

Fot. Sic!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*