Aplikacje jeszcze do piątku

Spełniając liczne prośby firm technologicznych chętnych do wzięcia udziału w konkursie, Digital University – organizator polskiej edycji Konkurs Global Impact Challenge wydłużył termin zgłaszania wniosków.

Powracający z urlopów młodzi startupowcy mają o co powalczyć – oprócz nagród w postaci zaproszenia do programu inkubacyjnego w Dolinie Krzemowej oraz zaproszenia do trzeciej edycji InCredibles Sebastiana Kulczyka, udział  w największym w tej części Europy konkursie to nieprawdopodobna szansa, doświadczenie i wejście do globalnej sieci kontaktów, które mogą przyczynić się do olbrzymiego skoku
w rozwoju firmy.

Kto może aplikować? Każda młoda firma czy startup z Polski i wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Ukraina, Austria, Węgry, Estonia, Litwa, Łotwa, Rumunia i Bułgaria) posiadający dwóch założycieli (pow. 21 lat) i produkt mający element misyjności tj. działający w jednym z obszarów wielkich wyzwań (Global Grand Challenges), wpisujący się w misję Singularity University – amerykańskiego think tanku, organizatora konkursów GIC na całym świecie.

Termin zgłoszeń do konkursu SingularityU Poland Global Impact Challenge 2019 wydłużony – startupy mają czas na aplikowanie do 20 września. Z warunkami udziału w konkursie można zapoznać się na stronie:: https://su.org/gic/poland-2019/

Finał, na który zostanie zaproszonych maksymalnie 10 zespołów, odbędzie się  7 października w Google Campus w Warszawie, jako wydarzenie towarzyszące konferencji Masters&Robots, poświęconej nowym technologiom.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*