Badanie ankietowe do jutra

Zapraszam każdego pracownika  dydaktycznego, naukowo-dydaktycznego, doktoranta, studenta studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz słuchacza studiów podyplomowych do wzięcia udziału w 10. edycji badania jakości kształcenia.

Badanie ankietowe trwa do jutra, a jego celem jest coroczna diagnoza mocnych i słabych stron prowadzonej przez nas dydaktyki i podejmowanie na tej podstawie działań na rzecz jej doskonalenia. Odpowiedź na pytania zawarte w ankiecie zajmuje zaledwie kilka minut, dlatego zachęcam całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w badaniu.

Anonimowa ankieta dostępna jest po zalogowaniu na stronie: usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl

 

 

1 Komentarz do Badanie ankietowe do jutra

  1. Bardzo ciekawa inicjatywa. Uniwersytet wychodzi z propozycją do innych osób po to, by ci mogli wyrazić swój entuzjazm czy krytykę względem pewnych osób.

    Pytanie, czy te opinie zostaną wzięte pod uwagę, czy zostaną poddane jakiejś pogłębionej analizie. A może to tylko element kampanii PR-owej, którą uczelnia robi, by pokazać, że głos studentów się liczy. O tym czy w istocie się liczy, przekonywać się będą kolejne generacje studentów w najbliższej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*