Bezpłatne wideokonsultacje

Teenager girl with depression sitting alone on the floor in the dark room. Black and white photo

Według prognoz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), w ciągu najbliższych 10 lat depresja stanie się najczęstszą chorobą. I to nie tylko wśród chorób psychicznych. W Polsce choruje na nią ponad 1,5 miliona osób. Statystycznie dwa razy częściej dotyka kobiety.

Nieleczona może nie tylko uprzykrzać życie, ale wręcz prowadzić do śmierci. Tymczasem po profesjonalną pomoc sięga zaledwie kilka procent chorych. Dostęp do profesjonalnego wsparcia psychologicznego uniemożliwiają bariery psychiczne, m. in. stygmatyzacja czy lęk oraz fizyczne, takie jak odległość i czas niezbędny na dojazd, mała dostępność bezpłatnej pomocy czy brak wykwalifikowanych specjalistów. W województwie wielkopolskim pacjenci nie mają możliwości wizyty w poradni psychologicznej w ramach NFZ (dane NIK).

Czy rozwiązaniem może być zatem wideoterapia? W Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją specjaliści Avigon.pl pełnią dyżur i osoby potrzebujące konsultacji mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji przez cały dzień. Więcej informacji na stronie www.avigon.pl

Dzisiaj przez cały dzień wydelegowani specjaliści Avigon.pl pełnią dyżur i można bezpłatnie skorzystać z wideokonsultacji. W Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją można porozmawiać z jednym z wybranych ekspertów zajmujących się profesjonalnym wsparciem psychologicznym.

mgr Monika Sroka-Ossowska https://avigon.pl/specjalista/monika-sroka-ossowska

mgr Piotr Modzelewski https://avigon.pl/specjalista/piotr-modzelewski i

Joanna Flis https://avigon.pl/specjalista/joanna-flis?week=2020-W08#calendar-wrap

1 Komentarz do Bezpłatne wideokonsultacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*