Chwila dzieła jest ulotna

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie zapraszają do wzięcia udziału w LAND ART „NATURALIA”.

Wydarzenie zaplanowane jest na trzy dni (13-15 września 2019) na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Do udziału organizatorzy zapraszają profesjonalistów – artystów, florystów, architektów krajobrazu o uznanym dorobku oraz studentów architektury krajobrazu, uniwersytetów artystycznych z Polski i zagranicy. Dopuszcza się pracę indywidualną lub w zespołach 2 osobowych.

Prace będą wykonywane i eksponowane na terenie należącym do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Temat konkursu: ,,Carpe diem”. W dzieło land art wpisana jest jego przemijalność. Każda chwila życia dzieła tak jak chwila ludzkiego życia jest ulotna, niepowtarzalna. Upływający czas i warunki atmosferyczne powodują postępowanie nieodwracalnych zmian, uleganie destrukcji, które można obserwować.

Szczegółowe informacje na stronie:

http://www.sito.poznan.pl/sekcje/tereny-zieleni/wydarzenia/r/10/425/festiwal-land-art

Na zdjęciu: muzeum w Szreniawie jest miejscem wielu interesujących wydarzeń. Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*