Dla kogo tytuł Influencerki Roku?

Ruszyło głosowanie na Influencerkę Roku w konkursie Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku. Do 26 lutego, codziennie można oddawać głos na jedną z wyłonionych przez Lożę Ekspertów kandydatek. Jedną z finalistek została Ola Gościniak z Poznania, w gronie nominowanych jest także Julia Kuczyńska, znana jako Maffasion, ze Złotowa.

 

Influencerka Roku to kategoria, w której nominowane zostały wpływowe kobiety działające w przestrzeni Internetu. Finalistki wybrała Loża Ekspertów, którą tworzą Barbara Sołtysińska, Iwona Kostka-Kwiatkowska, Patrycja Górecka, Ilona Kostecka i Magdalena Klimkowska.  Przy wyłanianiu finałowej 10, ekspertki brały pod uwagę m.in. to, czy treści, tworzone i prezentowane przez kandydatki mają pozytywny i znaczący wpływ społeczny lub biznesowy

Chciałabyś mieć nowoczesną stronę www, bloga, ale nawet nie masz pomysłu jak się do tego zabrać? Ola Gościniak  jest ekspertką od takich zadań,  dzięki jej poradom strony internetowe dostają skrzydeł. Pomaga w technicznych aspektach blogowania i prowadzenia biznesu online. Dzięki niej dowiesz się, jak założyć stronę, wypromujesz ją oraz dowiesz się jak stworzyć kurs online. Prowadzi bloga, tworzy video, kursy i e-booki z bezcenną wiedzą dla wszystkich, którzy chcą działać w sieci. https://olagosciniak.pl/

W gronie nominowanych jest także bardzo popularna Maffasion ze Złotowa. Od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek modowych w Polsce i na świecie. W 2017 roku  znalazła się na szczycie rankingu przygotowanego przez międzynarodową agencję marketingową Tribe Dynamics. To prestiżowe wyróżnienie sprawiło, że Maffashion znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu 20 najbardziej wpływowych blogerek świata.

– W finale tej kategorii znalazło się 10 wspaniałych kobiet, które pokazują, że pasja, za którą stoi strategia, może zmienić się biznes. Każda z nich wykazała się przez lata konsekwencją i ciężko pracowała na swój sukces. Każda z nich angażuje się nie tylko biznesowo, ale także społecznie – pisząc o tym, co ważne i potrzebne, promując zdrowy i uważny styl życia, angażując się w akcje społeczne, przekazując wartościową wiedzę. Myślę, że dla każdego z nas, bez względu na wiek, mogą być prawdziwą inspiracją – €“ mówi Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora konkursu.

Laureatka w tej kategorii zostanie wybrana w głosowaniu internautów, które trwa do 26 lutego 2018, pod adresem: https://sukcespisanyszminka.pl/glosowanie/  Zwyciężczynie poznamy na uroczystej Gali wręczenia nagród Bizneswoman Roku już 1 marca br.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*