Dla psiaków i kotów

Na naszym facebookowym profilu czytamy:  Akcja Paczesercem2020 zakończyła się rekordem – zebraliśmy 830 kg karmy dla psiaków i kotów z Fundacji Ja pacze sercem i ALS Pomoc dla zwierząt.

Dzięki wsparciu naszych Przyjaciół udało nam się zrobić zakupy za ponad 6600 zł. (…) Cieszymy się, że od 5 lat możemy liczyć na naszych znajomych, ale – co ważne – w tym roku dołączyli kolejni i nasza grupa przekroczyła 40 osób. Za udzielone wsparcie dziękujemy Panu Andrzejowi Sewerynowi, Bartkowi Jędrzejakowi, Dagmarze z Dagadana oraz Qlopowi. Za pomoc w organizacji wielkie dzięki dla: Kingi i firmy mElements, Alicji i firmy Skivak, Natalii oraz Mateusza za czas i busa. Wyrazy wdzięczności dla wszystkich, którzy przesłali nam zamówienia lub przekazali pieniądze, dzięki czemu zrobiliśmy zakupy dla zwierzaków. Jest nam miło, że w akcję włączyli się byli i obecni studenci WNPiD UAM – Aga, Maja, Hania, Dominika, Emilia, Ola, Marcin – jesteście fantastyczni.
Chcieliśmy Wszystkich zachęcić do śledzenia losów podopiecznych Fundacji, którym wspólnie pomogliśmy – Ja pacze sercem i ALS Pomoc dla zwierząt. Dzięki naszej akcji ich los poprawił się chociaż na jakiś czas, jednak możemy go polepszyć na stałe – wystarczy, że ktoś adoptuje czworonoga i zyska najwierniejszego Przyjaciela.
Do zobaczenia w przyszłym roku, ekipa PACZSERCEM – Alicja, Kinga, Natalia, Marcin.
Fot. Pacz Sercem

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*