Dove, Chloe i Bennet znów ratują świat

Kultowa animacja „Atomówki” doczekała się aktorskiej wersji, prace już ruszyły i ukazały się pierwsze zdjęcia z planu. Dove Cameron, Chloe Bennet i Yana Perrault wzbudzają coraz większe zainteresowanie!


Za aktorską wersję kreskówki Cartoon Netwoork  odpowiada amerykańska stacja telewizyjna The CW. Na ten moment wiadomo, że akcja serialu zostanie przesunięta o wiele lat do przodu względem animacji, aby pokazać dalsze losy Bajki, Bójki i Brawurki, głównych bohaterek „Atomówek”.

W aktorskiej wersji wystąpią Dove Cameron (Bajka), Chloe Bennet (Bójka), i Yana Perrault (Brawurka). Już teraz możemy zobaczyć, jak aktorki prezentują się w bohaterskich charakteryzacjach. Na pierwszych zdjęciach zauważamy, że projektant kostiumów serialu trzyma się oryginalnych ubrań postaci z kreskówek. Sama stacja The CW umieściła pierwszy plakat zwiastujący „Atomówki”, jednak strój bohaterek znacznie różni się od obrazów, które widzieliśmy wcześniej. Jak powiedzieli twórcy, spowodowane jest to tym, że oryginalne kostiumy pojawią się jedynie we wspomnieniach nastoletnich bohaterek. Niestety, jeszcze nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery serialu – spekuluje się, że emisja rozpocznie się w 2022 roku.

Fot. ames Acomb / The CW’s ‘The Powerpuff Girls.’ Image © 2021 The CW Network

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*