Drużyny „Longa”, „Holang-i” i „Koi”

The Basement: Asian Week to multifandomowy konwent skupiający uwagę wokół kultury Dalekiego Wschodu. Trzema punktami na mapie będą Chiny, Korea oraz  Japonia.

Konwencja imprezy skupia się na rywalizacji trzech drużyn, których symbolami zostaną owiani legendą opiekunowie tych trzech krain. Kolejno będą to Smok “Long”, Tygrys “Holang-i” oraz Karp “Koi”. Uczestnicy wyruszą w podróż pełną zadań oraz konkurencji, a zwieńczeniem będzie odnalezienie magicznego źródła życzeń Sheng, które zapewni długowieczność jednemu z trzech stworzeń oraz wieczny dobrobyt dla zwycięskiego kraju.

The Basement: Asian Week to dwa dni ekscytującej podróży po starożytnej Azji, odkrywanie swoich umiejętności w grach zespołowych oraz, co najważniejsze, tworzenie wspaniałych wspomnień.  Kim są twórcy wydarzenia? Ekipa The Basement  to drużyna profesjonalistów, współtworzących największe imprezy w Polsce – te związane z popkulturą Azji, fantastyką i planszówkami, ale również z e-sportem i rozgrywką wirtualną. Są to osoby z pasją, którzy pragną dzielić się swoim entuzjazmem z innymi, wcielając w życie niesamowite projekty nieraz pokazujące ich ogromne doświadczenie i wiedzę.

Termin i miejsce tego wydarzenia:  28-30 września 2018, w Szkoła Podstawowa nr 83 „Łejery” im. Emilii Waśniowskiej przy ulicy Brandstaettera 1.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/268739327049881/

Strona:  https://asian-week.thebasement.pl

Grafika: www.asian-week.thebasement.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*