Dwa dni przy grillu i muzyce

Corocznie na Kampusie Morasko odbywa się Wielkie Grillowanie. To jedna z największych i najważniejszych imprez studenckich w Poznaniu organizowana przez Jeden Uniwersytet.

W tym roku  XIII edycja, a w jej programie:  grillowanie, piknik, koncerty na żywo i nie tylko. Teren  podzielony zostanie na kilka stref, wyznaczone będą miejsca na ustawienie grilla.  Jeżeli ktoś zawczasu nie pomyśli o jedzeniu, nie ma sprawy, kupi na miejscu pyszne kiełbasy, karkówkę, gofry.  Na teren Wielkiego Grillowanie nie wolno wnosić alkoholu, jednak będzie można tutaj kupić piwo.

N scenie zagrają takie zespole jak: O.S.T.R., Huku, Cold Ground, Radio SLAM i inne. Oczywiście, warto również zajrzeć do strefy animacji, gdzie wolontariusze każdego roku przygotowują wiele atrakcji. W tym roku będzie ona utrzymana w wiejskim klimacie, zaproponuje m. in.: rzut ziemniakiem w butelkę, potańcówkę, jedzenie jabłka ze sznurka, rzucanie kapelusza na kij. Wejście dla studentów free, pozostali zapłacą za dzień 10 lub 15 złotych, karnety są bardziej opłacalne – 20 lub 25 zł.

Nie przegap możliwości świetnej zabawy, spędź 8 i 9 maja na Kampusie Morasko.