Dwa spotkania na FB

Coraz bliżej święta! W Bibliotece Raczyńskich wnet dwa wydarzenia, które mają już świąteczny klimat. 

O swoich najnowszych książkach świątecznych opowiedzą  Agnieszka Kosin i Renta Olejnik. Autorki, których książki co roku znajdują się w wśród tych najchętniej wypożyczanych, opowiedzą o pracy nad świątecznymi powieściami „Dzwonki, gwiazdki i słomki” i „Zupełnie inny cud”, ale też o swojej codzienności pisarskiej i tzw. literaturze kobiecej.  Rozmowę w cyklu Czyta pani czyta poprowadzi Magda Sobczak.  Jak zawsze, zapraszamy, by włączyć się do rozmowy przez pytania na FB – we wtorek, 14 grudnia o godz. 18 na Facebooka Biblioteki Raczyńskich.  

Następnego dnia, 15 grudnia o godz. 16.30 zapraszamy na profil  facebookowy Mieszkania-Pracowni Kazimiery Iłłakowiczówny na spotkanie o  Bożym Narodzeniu na Kresach.  Spróbujemy przenieść naszych Czytelników w czasie i przestrzeni i przypomnimy tradycje związane z Bożym Narodzeniem, które mogła poznać Iłłakowiczówna w latach swojego dzieciństwa i młodości.

 Jeśli komuś jeszcze mało świątecznych i książkowych tematów, przypominamy o naszym podcaście Książki nie tylko na święta, w którym przypominamy o klasycznych  i bardziej współczesnych  opowieściach  świątecznych.

https://www.youtube.com/watch?v=VDNkJBiVyDc&list=PLI_aJDseDgYzGBNduqcg9GhO1YvSaBdAi&index=5.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*