Działa na urządzeniach mobilnych

Czas wakacji to dla niektórych okres, kiedy można nadrobić zaległości w oglądaniu programów i seriali telewizyjnych. Gdzie jednak można znaleźć tytuły, które nie łamią praw autorskich? Na rynku są obecne tzw. internetowe wypożyczalnie.

Sposób działania jest podobny do wypożyczalni kaset wideo, jakie znamy z początku lat 90-tych w Polsce. Jednak teraz materiały telewizyjne są udostępnianie zainteresowanym bez wychodzenia z domu. Jedną z takich wypożyczalni jest Netflix. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, właśnie uruchomił on kolejną usługę – Smart Downloads (inteligentne pobieranie). Działa na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Funkcja pobierania materiałów istniała od 2016 roku. Udostępniona nowość pozwala wygodniej pobierać i oglądać filmy w trybie off-line.

Smart Downloads pobiera dane tylko wtedy, gdy użytkownik jest podłączony do sieci Wi-Fi. Zapobiega to ściąganiu plików z użyciem pakietu danych internetowych abonenta. Pozwala również zautomatyzować proces pobierania materiałów telewizyjnych.

Fot. z ekranu tv – Netflix

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*