Emocjonujące losy

W życiu Roberta są dwie prawdziwe miłości: żona Allyson i córeczka Carson. W głębi duszy mężczyzna skrywa jednak największe marzenie – od zawsze chciał zostać pisarzem. Kiedy traci pracę, decyduje się postawić wszystko na jedną kartę. W końcu pisze powieść, na co nigdy nie miał czasu.


I wtedy Robert dostaje paszport do marzeń – ku zaskoczeniu wszystkich, jego literacki debiut staje się bestsellerem, a życie całej rodziny zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tyle, że Robert w pogoni za coraz większą sławą przestaje słuchać głosu własnego serca.

Wtedy los stawia na jego drodze posłańca. Tajemniczy nieznajomy wie o Robercie więcej niż ktokolwiek inny. Czy pomoże mu zrozumieć, kim się stał i co utracił? I czy nie jest za późno na odzyskanie miłości?

Najbardziej osobista powieść Richarda Paula Evansa. Emocjonujące losy mężczyzny, który na nowo odkrył swoją życiową drogę.

2 komentarze do Emocjonujące losy

  1. Abstrahując od książki, kieruję wiadomość do Pana red. AP – śmierć Donalda Rumsfelda przypomniała mi o zajęciach w ramach pracowni prasowej, które dotyczyły konferencji prasowych i nowomowy, artykulacji myśli w taki sposób, by pogmatwać sprawę i uciec od odpowiedzialności, praktyka dość powszechna, ale tym razem poruszamy się w oparach absurdu:

    „Informacje, z których wynika, że nic się nie dzieje, uważam za bardziej interesujące, ponieważ wiemy, że – jak wiadomo – są rzeczy, o których wiemy, że o nich wiemy. Wiemy też, że są znane niewiadome, to znaczy, że są rzeczy, o których wiemy, że nic o nich nie wiemy. Ale są również nieznane niewiadome – takie, o których nie wiemy, że o nich nie wiemy.” – ta wypowiedź została wtedy poddana analizie. Nadal nie wiemy i już się nie dowiemy, co autor miał na myśli…

    • Dziękuję za wiadomość. Pamiętam, to było drugich zajęciach PP. Na różne sposoby autorzy radzili sobie z tym fragmentem konferencji prasowej D. Rumsfelda.
      Dobrego dnia, Andrzej Piechocki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*