Głosowanie przez system USOS

Jak co roku, studenci  wybiorą swoich przedstawicieli do Wydziałowych Rad Samorządu Studentów. Do 18 listopada zainteresowani  musieli złożyć swoje kandydatury w Biurze Parlamentu Samorządu Studentów UAM znajdującego się przy ulicy Zwierzynieckiej. Na naszym wydziale startuje 19 osób.

Kampania wyborcza może trwać do 25 listopada, kandydaci mogą wszelkimi sposobami pozyskiwać wyborców. U nas prężnie działa grupa, która nazywa się #skutecznadycha. Każdy z jej członków  prężnie angażował się w szereg wydarzeń. Są to studenci mający już doświadczenie w działalności w Radzie Samorządu Uczniowskiego, ale i  osoby, które dopiero rozpoczynają taką aktywność. Sami o sobie piszą, że chcą przede wszystkim pomagać innym, dbać o dobry kontakt z władzami wydziału oraz tworzyć nowe, ciekawe eventy.

Głosowanie odbędzie się przez system USOS od godziny dziesiątej 26 listopada do godziny 22 następnego dnia.  Aby oddać głos należy wejść w zakładkę „Dla wszystkich”, następnie kliknąć „Wybory”, znaleźć aktywne wybory do Rady Samorządu Studenckiego, oddać głosy i zaakceptować swoje wybory. Czasu do zastanowienia się na kogo zagłosować zostało bardzo mało.

Fot. Zachariasz Kijak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*