Heavy metal po polsku

Mają dystans do samych siebie, swojego wizerunku oraz przede wszystkim do muzyki, którą tworzą. Zespół Nocny Kochanek, bo o nim mowa, wystąpił w miniony piątek w Poznaniu.

Koncert odbył się w klubie muzycznym B17, który mieści się przy stadionie Poznań. Mimo że wstęp był biletowany, lokal wypełnił się po brzegi. Publiczność wyśmienicie bawiła się przy utworach, które mają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach. Zespół, choć w swoich piosenkach rysuje obraz polskiej subkultury metalowej, przyciąga zarówno młodych, jak i tych… nieco mniej młodych ludzi.

Występ w Poznaniu to część trasy koncertowej promującej nowy, trzeci już, album zespołu „Randka w Ciemność”. Nocnego Kochanka supportował zespół Bodzis, grający podobny gatunek muzyczny. Zaskakujący  był występ na scenie licytatora. Wygrał występ wraz z zespołem w zamian za wpłatę 1700 złotych na rzecz zbiórki „KLUB SEMAFOR- ratujemy muzyczną kulturę”.

Zespół nawiązał bardzo dobry kontakt z publicznością, dzięki czemu zabawa była znakomita. Do końca roku grupa muzyczna odwiedzi jeszcze m. in. Radom, Katowice, Gdynię, Toruń i Kraków.

Fot. Katarzyna Drzewiecka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*