Historia pod rękę z nowoczesnością

Dawna wieża ciśnień usytuowana w samym sercu dzielnicy zostanie zrewitalizowana i stanie się centralnym punktem łączącym historię z nowoczesnością. Archicom, największy deweloper działający od 35 lat we Wrocławiu, podpisał właśnie umowę na zakup działki na Jeżycach.

Inwestycja będzie realizowana wspólnie z Echo Investments, co stanowi element strategicznej współpracy obu firm. Na terenie wielkości ponad 3 ha powstanie samowystarczalne osiedle (około 500 mieszkań) , zaprojektowane z piękną i funkcjonalną przestrzenią przyjazną człowiekowi.

Kolejna inwestycja poza Wrocławiem, jest kolejnym krokiem w budowie pozycji ogólnopolskiego dewelopera i wynika ze strategii rozwojowej firmy. Nasze 35-letnie doświadczenie pozwoli sprostać wysokim oczekiwaniom, a także stworzyć na rynku poznańskim miejsce, które będzie wyznaczać nowy standard mieszkania, stawiając w centrum potrzeby człowieka. Lokalizacja zakupionej działki pozwala nam zbudować w pełni samowystarczalne osiedle realizujące koncepcję miasta 15-minutowego. Inwestycja będzie więc idealnie wpisywać się w filozofię Archicom – mówi Waldemar Olbryk, prezes Zarządu Archicom SA.

.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*