Jak poradzi sobie Natalia?

Początkująca pisarka obyczajowa, Monika Michalik, debiutuje powieścią “Bądź moim marzeniem”, opartą na osobistych doświadczeniach. Tą  książką będzie się starała zdobyć sympatię czytelniczek. Kto wie, może wkrótce znajdzie odpowiedź na tytułowe pytanie konkursu, który wygrała, „Jak zostać ulubioną pisarką Polek?”

Powieść opisuje historię miłosną z wątkiem choroby w tle, która może popsuć wszelkie życiowe plany. Główna bohaterka, Natalia, otrzymuje druzgocącą wiadomość – jej partner Tomek chce się z nią rozstać i to na kilka godzin przed wspólnym wyjazdem do greckiego Korfu. Zrozpaczona kobieta udaje się sama na wycieczkę, na której poznaje Michała. Nie planował on romansu, jednak między nimi rozkwitło uczucie.

Szczęśliwe zakończenie byłoby jednak za proste. Wkrótce wyniki badań lekarskich przekreślają wszystko. Do tego do życia Natalii powraca… Tomek. Jak kobieta poradzi sobie z takimi zawirowaniami w swoim życiu? Odpowiedź na to pytanie w książce, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Znak.  Jej premiera – 5 czerwca.

Grafika: Biuro Prasowe Wydawnictwa Znak

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*