Jest ulotna, niepowtarzalna…

Stowarzyszenie Naukowo–Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu (SITO) oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie zapraszają na LAND ART „NATURALIA”, 13-15 września 2019 roku na terenie Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie.

Do udziału zaprasza się profesjonalistów – artystów, florystów, architektów krajobrazu o uznanym dorobku oraz studentów architektury krajobrazu, uniwersytetów artystycznych z Polski i zagranicy. Dopuszcza się pracę indywidualną lub w zespołach 2-osobowych. Prace będą wykonywane i eksponowane na terenie należącym do Muzeum  Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie.

KONKURS

Temat konkursu –  ,,Carpe diem”. W dzieło land art wpisane jest jego przemijalność. Każda chwila życia dzieła tak jak chwila ludzkiego życia jest ulotna, niepowtarzalna. Upływający czas i warunki atmosferyczne powodują postępowanie nieodwracalnych zmian, uleganie destrukcji, które można obserwować. Prace oceni 5-osobowe jury składające się z przedstawicieli organizatora, muzeum, Urzędu Gminy Komorniki, profesjonalnych artystów plastyków.
WYSTAWA

Prace wykonane w trakcie konkursu będą prezentowane w miejscu wykonania do 30 października 2019. Po tym terminie zostaną usunięte, zniszczone.
Autor/autorzy mogą sami je zdemontować po zakończeniu wystawy.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*