Kierunek dwukrotnie wyróżniony

Konkurs i Program Akredytacji „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach.

Kierunek prawo prowadzony w Collegium Polonicum w Słubicach wspólnie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą został dwukrotnie wyróżniony przez komisję ekspercką w Programie „Studia z przyszłością”.  Nasz kierunek otrzymał nie tylko po raz drugi certyfikat „Studia z Przyszłością”, ale także certyfikat nadzwyczajny „Laur europejski”.

Certyfikatem „Studia z Przyszłością” zostają wyróżnione kierunki realizowane według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Uzyskują go kierunki studiów, które – w opinii ekspertów – należą do grona akademickiej elity. Na gali w Warszawie nagrodę, w imieniu Wydziału Prawa i Administracji UAM, odebrała prodziekan ds. kształcenia i współpracy z otoczeniem prof. UAM dr hab. Joanna Haberko.

Fot. http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-49

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*