Klikaj w jeden z trzech linków

StudenciDlaZdrowia to największa w Polsce inicjatywa dotycząca poświęcona dbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne dla studentów stworzona przez studentów.

Wierzymy, że szeroki dostęp do bezpłatnych materiałów edukacyjnych dotyczących zdrowia psychicznego i fizycznego pomoże studentom nie tylko pomyślnie zdać egzaminy, bądź poradzić sobie z pojedynczymi sytuacjami kryzysowymi, lecz przede wszystkim da im szansę na zwiększenie świadomości na temat tego jak ważne jest dbanie o siebie.

Jako StudenciDlaZDrowia stworzyliśmy bezpłatne konsultacje psychologiczne online z profesjonalnymi psychologami, webinary dotyczące dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne, prowadzone przez doświadczonych terapeutów. Regularnie wrzucamy informacje związane z szeroko rozumianym well-being na naszego Facebooka oraz Instagrama. Przykładowe działania dotyczyły tematyki asertywności, lubienia siebie oraz ustalania priorytetów.

Chcesz wiedzieć, jak zadbać o własne zdrowie psychiczne i fizyczne? Balans między życiem prywatnym a pracą jest dla ciebie ważny? A może chciebyście dowiedzieć się więcej o wyznaczaniu celów lub efektywniejszej pracy? Zachęcamy do poznania bliżej StudentówDlaZdrowia i obserwacji bezpłatnych wydarzeń klikając jeden z poniższych linków: