Koniec języka za przewodnika

Lipiec i sierpień to dla większości Polaków czas, w którym bierze się urlop. Według najnowszych badań coraz większą popularnością cieszą się wakacje spędzane w naszym kraju.

Jest kilka czynników, które o tym decydują, na przykład  większe poczucie bezpieczeństwa na wakacjach u nas, niż za granicą. Do tej pory dla wielu osób wczasy, wycieczki  zagraniczne motywowały do nauczenia się kilku zwrotów w języku obcym. Jednak i nie ruszając się z Polski można można mieć chęć do nauki języka obcego. A to za sprawą coraz większej liczby turystów odwiedzających Polskę.

Dla tych, którzy mają potrzebę poznania języka w stopniu znacznie szerszym Szkoła Językowa UAM przygotowała ciekawą ofertę. Trwają zapisy na wakacyjne kursy językowe. Zajęcia prowadzone są w dwóch trybach:

  • Kursy dwutygodniowe ( trzy razy w tygodniu przez dwa tygodnie)
  • Intensywne kursy w soboty

Cena kursu już od 290 zł.

Dostępne są kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Cena kursu już od 290 zł. Więcej informacji o wakacyjnych kursach językowych na stronie www.sj.amu.edu.pl Cena kursu od 290 zł.

Fot. Andrzej Piechocki

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*