Koniec świata i nowa era

Z okazji  10-lecia działalności, kabaret Nowaki stworzył nowy program „Śmiechokalipsa”. Grupa świętować będzie także w Centrum Kultury Przeźmierowo. „Kabaretowy koniec świata” i „Nowa era kabaretu” nastaną tam w piątek, 17 listopada o godz. 17.30.

Grupę tworzą Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. Przebojem wdarli się oni do kabaretowej pierwszej ligi – w 2009 roku zdobyli I miejsce i Nagrodę Publiczności na festiwalu PaKa, I miejsce na festiwalu „Flying Mole”, a także Grand Prix i Złotą Szpilkę oraz Nagrodę Publiczności na XXX Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. W ślad za nagrodami przyszły zaproszenia na niezliczone kabaretony i występy telewizyjne, które przyniosły Nowakom popularność.

Jak zapewniają członkowie kabaretu, w najnowszym programie poznamy nowe perypetie znanych już postaci, takich jak pani Krystynka i Martynka. Nie zabraknie tematyki obyczajowej i charakterystycznej ekspresji zielonogórskich artystów, która przypadła do gustu polskiej publiczności.

Bilety na występ kosztują 49 zł. Można je kupić w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16- 20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Fot. www.kabaretnowaki.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*