Konsultacje i badania w Pestce

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo oraz Galeria Pestka w Poznaniu zapraszają kobiety w ciąży i młode mamy na bezpłatne konsultacje, badania USG i USG 4D. W sobotę do Galerii Pestka.

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać, jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Pragniemy edukować mamy i pogłębiać ich wiedzę o ciąży i macierzyństwie, zachęcając do regularnych badań. Bezpłatne badania USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konsultacje pielęgnacyjne – to atrakcje, które czekają na wszystkie mamy, które w najbliższą sobotę, 20 października w poznańskiej  Galerii Pestka na Winogradach. A wszystko to w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2018”!

Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, czas wyczekiwania i nadziei – bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy w ich życiu. Wiąże się z nim jednocześnie wiele pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do aktywnego udziału w naszej akcji i zadawania pytań zaproszonym ekspertom.

UWAGA! Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania – decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia wydarzenia, będą mogły wpisać się na listę. Liczba miejsc ograniczona.

,,Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2018” w Poznaniu odbędzie się: 20 października (sobota) w godz. 11– 16.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/742065059469379/. Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej https://szczesliwemacierzynstwo.pl/

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*