Kropka nad „i” w czwartej kwarcie

Za nami pierwsze  spotkanie play-off grupy B I ligi kobiet. Po ciekawym meczu, zespół ENEA AZS Poznań pokonał u siebie koszykarki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 78-46. Na uwagę zasługuje szczególnie trzecia kwarta, podczas której nasz zespół pokazał siłę charakteru przejmując inicjatywę i wychodząc na zdecydowane prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu. Zawodniczki MKS MOS próbowały jeszcze odwrócić losy meczu, jednakże poznanianki w czwartej kwarcie postawiły kropkę nad i zwyciężając w niej 19:6.

Kolejne spotkanie w Jelenie Górze 26 marca. Ewentualna trzecia potyczka (gramy do dwóch zwycięstw) zaplanowana jest w Poznaniu 29 marca.

ENEA AZS Poznań  MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 78:64 (15:6; 21:24; 23:10; 19:6)

ENEA:  Marta Nowicka 4 ,  Kinga Woźniak 10, Daria Marciniak 10, Alicja Szloser 17, Kinga Banach 4, Karolina Stefańczyk 5, Anita Plucińska 8, Martyna Kotula 5,  Aleksandra Zięmborska 8, Wioletta Wiśniewska 0, Aleksandra Pietraszek 3, Karolina Budeń 4.

MKS MOS Karkonosze:  Natalia Korczyc 13 , Patrycja Szubrowska 2, Katarzyna Mach 5 ,
Zuzanna Boduch 0, ,Elżbieta Paździerska 12, Weronika Bernaś 2, Joanna Pawlukiewicz 9, Aleksandra Ratajczak 0, Maja Michniewicz 0, Celina Kwietoń 3.