Kto, co, gdzie i kiedy

W dobie internetu i nowości technologicznych, gdy informacje docierają do nas za pomocą maili czy portali social media, w niektórych miejscach występują jeszcze tradycyjne (czytaj: papierowe) metody komunikacji. W niektórych miastach na place i ulice wracają słupy ogłoszeniowe.

W naszym budynku też znajdziemy tablicę ogłoszeń. Studenci informowani są o najróżniejszych wydarzeniach zarówno na wydziale, jak i poza nim. Są tu plakaty zapowiadające spotkania z byłym prezydentem  RP, Aleksandrem Kwaśniewskim i z ks. Adamem Bonieckim. Znajdziemy też różne oferty (kursy języków obcych, praca, wynajem mieszkania).

Jak się okazuje, tablica spełnia swoje zadanie. Studenci czytają ogłoszenia czekając na wykłady, czy w przerwach pomiędzy zajęciami. Plakaty przyciągają uwagę szczególnie wyróżniającymi się kolorami i oryginalną kompozycją.

Fot. Szymon Milanowski