Masz pytania? Napisz!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak ty? Ciekawych świata, pełnych energii,
a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki?

Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC – globalnej organizacji młodych. Wyślij zgłoszenie online do 28 stycznia i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko! AIESEC to organizacja prowadzona przez młodych ludzi w ponad 120 krajach na świecie. Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić w przyszłości.

Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji.

Jak wziąć udział w rekrutacji? Wejdź na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znajdź Oddział Lokalny w Poznaniu i wyślij formularz zgłoszeniowy. Następnie oczekuj na telefon/maila  z zaproszeniem na spotkanie. W umówionym terminie weźmiesz udział w rozmowie, podczas której będziesz miał okazję dać się bliżej poznać. Zaraz po niej, razem z innymi uczestnikami rekrutacji do AIESEC będziesz pracował nad rozwiązaniem zadania, które pokaże tobie, w jaki sposób działa organizacja. Ostatnim etapem jest wyjazd na Konferencję Lokalną, gdzie poznasz bliżej AIESEC i członków naszego Oddziału. Dowiesz się też, w jakim projekcie będziesz działać przez najbliższe miesiące, jaka będzie w nim twoja rola i kim są ludzie z twojego pierwszego zespołu. Konferencja odbędzie się 23-25.02.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obserwuj  profil AIESEC Polska na Facebooku: www.facebook.com/aiesecpoland! Zajrzyj też do biura AIESEC Poznań (al. Niepodległości 10).

W 2017 roku do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce. Zostań AIESECerem i działaj na rzecz lokalnego środowiska, rozwijaj się i poznawaj młodych z całego świata! Wypełnij formularz do 28 stycznia. Masz pytania? Napisz: poznan.aiesec@aiesec.net

———————–

Autor jest wiceprzewodniczącym ds. Talent Management Elect
AIESEC Polska Oddział w Poznań

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*