MIROX z prestiżową statuetką Acanthus Aureus

W doborowym gronie sześciu laureatów jest MIROX Spółka z o. o. Ta znana i ceniona poznańska firma nagrodzona została dzisiaj na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2022 prestiżową statuetką Acanthus Aureus (Złoty Akant).

MIROX to firma, której historia sięga 1988 roku.  Jedna z pierwszych w Wielkopolsce, kilka lat później, uruchomiła produkcję okien i drzwi z PCV. Systematyczny jej wzrost, wysoka jakość, umiejętność synchronizacji z oczekiwaniami coraz liczniejszej grupy klientów, z czasem owocują uruchomieniem produkcji także rolet zewnętrznych i stolarki aluminiowej. Dzisiaj z nowoczesnego, świetnie wyposażonego, zakładu wyroby – wyrafinowane technologicznie i konstrukcyjnie –  kierowane są w różne strony Polski i Europy (wśród dwunastu krajów: Belgia, Dania, Holandia, Niemcy, Szwajcaria). Powstają one na bazie elementów i półfabrykatów renomowanych firm, co gwarantuje ich wysoką jakość.  

Grupa MTP (od 2003 roku) statuetką Acanthus Aureus honoruje wystawców, którzy najlepiej obrazują swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy. Chodzi zwłaszcza o wskazanie wyróżniających rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem. Kapituła, w jej skład wchodzą eksperci designu, marketingu i wystawiennictwa targowego, wybiera i nagradza stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy. Dobry expo marketing buduje, wzmacnia jej wizerunek i wartość biznesową. A to na każdym, zwłaszcza tak konkurencyjnym, rynku jest w wysokiej cenie.

Stoiska firmy MIROX na kolejnych Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury  BUDMA zwracają na siebie uwagę, w szczególności designem i funkcjonalnością. Są one zarazem przyjazne dla zwiedzających, którzy chcą zapoznać się z najnowszą ofertą Fabryki Okien i Drzwi.

To nie jedyny sukces poznańskiej firmy na targach BUDMA 2022. Złotym Medalem nagrodzony został „najnowszy system okienny  Energeto Neo. To niezwykle atrakcyjna wzorniczo propozycja dla klientów ceniących prosty, symetryczny, wręcz  kubistyczny, kształt. Co ciekawe, w odróżnieniu od konkurencji, dotyczy on zarówno kształtu od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Fot. mat. MIROX

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*