Można wziąć planszę, literki i pograć

Za nami  spotkanie inauguracyjne Wydziałowej Sekcji Scrabble. Zgromadziło ono ponad 30 osób. Poznały one zasady funkcjonowania i miejsce spotkań.

Scrabble dostępne będą dla każdego, także dla osoby spoza sekcji. Organizatorom zależy głównie na urozmaiceniu czasu studentom i sprawieniu im przyjemności. Zamiast przeglądać  strony internetowe, można przecież  wziąć planszę, literki i pograć ze znajomymi. Celem nie jest udowodnienie, kto lepszy. Jest nim zabawa, a także możliwość poznania nowych słów. Zwycięzcą nie musi zostać ten, kto ma bogatsze słownictwo, ale ten, kto lepiej zna taktykę i możliwości zebrania punktów.

Gra na początku będzie miała charakter wyłącznie rozrywkowy, z czasem może przerodzić się w rozgrywki, w których  przyznawane będą nagrody i medale. Wszystko zależeć ma od zaangażowania studentów, a także pracowników.

Fot. Karolina Linke