Na czas i w jednym kawałku

Któż z nas nie kojarzy pięknego, cytrusowego zapachu i smaku mandarynek ze świętami? Te już za nami, jednak wspomnienia wnet mogą ożyć.

Mamy zaszczyt zaprosić na MOM, czyli Mistrzostwa Obierania Mandarynek. Miesiąc po świętach – 23 stycznia 2021. Zachęcamy każdego, małego i dużego, do wzięcia udziału w pierwszych takich mistrzostwach, w dodatku odbywających się online! Już w styczniu będzie można realizować swoją pasję bez wychodzenia z domu, nawet bez pokazywania twarzy. Wystarczą ręce, kamerka i ulubione owoce.

Jednak na czym to właściwie polega? Reguły są proste: trzeba obrać jak najwięcej mandarynek w ciągu 3 minut, z zachowaniem jednej ważnej zasady – skórka musi pozostać w jednym kawałku. Obieranie obieraniem, ale to nie wszystko! Środki zebrane w trakcie Mistrzostw przekazane zostaną w ramach akcji charytatywnej na pomoc lekarzom w walce z koronawirusem!

Czy uda nam się pobić rekord liczby obranych mandarynek? Jeżeli by taki istniał, to na pewno. Jednak to nie rekord, sława czy bogactwo liczą się w naszych mistrzostwach – najważniejsza jest pomoc lekarzom oraz dobra zabawa. No i mandarynki! Więcej informacji na temat zasad uczestnictwa, a także mnóstwo ciekawostek, można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://mistrzostwaobieraniamandarynek.github.io, fanpage’u na Facebooku: Mistrzostwa Obierania Mandarynek, a także na Instagramie: @be_my_tangerine.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*