Nie lada gratka

Nie udało się zdobyć biletów na Leśną Trasę Dawida Podsiadło? Nic dziwnego, wejściówki rozeszły się w ekspresowym tempie. Jednak  nic straconego – wciąż możesz tam być!

D. Podsiadło to dziś najpopularniejszy i najbardziej rozchwytywany artysta na polskiej scenie muzycznej. Bije rekordy sprzedażowe i frekwencyjne podczas swoich tras koncertowych, a o spotkaniu i zdjęciu z muzykiem marzy wielu. Wokalista od zawsze wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest i tym razem.  Na aukcję WOŚP przekazał po dwa bilety na każdy z koncertów na trasie Leśna Muzyka, a jest ich ponad trzydzieści.

Bilety można licytować w specjalnej, charytatywnej zakładce na serwisie Allegro. Prościzna, prawda? Nie do końca, bo wszystkie bilety zaledwie chwilę, po ogłoszeniu tej wyjątkowej aukcji osiągnęły kilkuset, a nawet kilkutysięcznozłotowe kwoty, które wciąż rosną. Nic jednak dziwnego! Cel jest szczytny, a i nagroda kusząca, bo oprócz samych wejściówek Dawid Podsiadło oferuje spotkanie przed koncertem, wycieczkę po garderobach oraz zdjęcia – siedem selfie i dwa pozowane.

Jest o co walczyć! Zachęcamy wszystkich fanów muzyki (i nie tylko) do licytacji na rzecz WOŚP. Licytacje biletów na koncerty D. Podsiadło trwają do 31 stycznia 2020.

https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/videos/2453868148212675/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*