Nie mieli wątpliwości…

… jak mogą pomóc. W dobie pandemii koronawirusa każda forma wsparcia polskiej  służby zdrowia jest na wagę złota. Firma Bridgestone wie o tym doskonale.

Dzięki największemu producentowi opon i wyrobów z gumy, do zespołów Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu (Szpital Wojewódzki), Szczecinie (Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony) i Stargardzie (Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Kazimierza Dłuskiego) trafiło 28 opon klasy premium.  „W czasie pandemii, wywołanej koronawirusem, służba zdrowia potrzebuje wsparcia bardziej, niż kiedykolwiek” – mówi Przemysław Trzaskowski, communication manager Bridgestone Europe. „Nie mieliśmy wątpliwości, jak możemy pomóc, bo naszą najmocniejszą stroną są wysokiej jakości opony. Dlatego postanowiliśmy zadbać o bezpieczeństwo i komfort jazdy ratowników, kierowców i pacjentów poprzez wyposażenie ambulansów naszymi oponami.”

Filie koncernu w Poznaniu i Stargardzie zaliczają się do najnowocześniejszych fabryk opon osobowych i ciężarowych w Europie. Przekazanie tak wysokiej klasy opon to bez wątpienia dobry uczynek Bridgestone. „Chcielibyśmy tym gestem pokazać naszą solidarność w walce z pandemią oraz przekazać wyrazy wdzięczności wszystkim pracownikom służby zdrowia” – dodaje P. Trzaskowski.

Fot. materiały prasowe Bridgestone

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*