Nie przegap tej okazji

Chcesz poczuć klimat anime, lubisz przybierać postaci z różnych gier i komiksów?  Pyrkon będzie najlepszym miejscem na atrakcyjne spędzenie weekendu.

To Festiwal Fantastyki, który przyciąga tysiące młodych ludzi z całego kraju.  Są oni fanami fantastyki. W tym roku organizatorzy dziewiętnastej już edycji przygotowali dlań różnorodne warsztaty, wykłady, wystawy, konkursy i pokazy cosplay. Corocznie liczba uczestników rośnie, rekordowy był 2018 rok – 43.000. Poznański Pyrkon jest największym festiwalem fantastyki w Polsce i jednym z największych w Europie.

W dniach festiwalu (26-28 kwietnia)  będą funkcjonować sklepy oferujące fantastyczne gadżety, biżuterię, figurki różnych postaci, gry, ubrania. Szczególną atrakcją będą spotkania z wieloma gośćmi, takimi jak: Peter Watts, David Weber, Mark Rein Hagen, John Wick i inni. Bez wątpienia zainteresowanie wzbudzi Games Room, w którym będą najciekawsze gry planszowe. Jednak tak samo jest wypasiony Blok Gier Elektronicznych, w którym można pograć na konsoli, zajrzeć w strefę Indie Games, Retro i showroomy. Zabawa w godzinach 10 do 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jeżeli świat takiej przygody jest dla ciebie, nie przegap tej okazji.

Fot. www.pyrkon.pl

1 Komentarz do Nie przegap tej okazji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*