Nie trzeba tankować

Elektryczne skutery wyjechały na ulice Poznania w większej liczbie. Od nowego sezonu do firmy Blinkee dołączył EcoShare. Teraz wypożyczenie jednośladu jest jeszcze łatwiejsze.

Szybki dojazd do miasta, brak potrzeby szukania miejsca parkingowego, czy chociażby możliwość omijania gigantycznych korków. To tylko niektóre zalety poruszania się skuterem po mieście. Jednośladu nie trzeba tankować. Posiada on elektryczny silnik, który nie dość, że jest wydajny, to nie zanieczyszcza powietrza. Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i cieszyć z możliwości szybkiego poruszania się po miejskiej dżungli.

Skuter EcoShare przyciąga wzrok nie tylko znakomitym designem, ale również miętowym kolorem, który stał się w Poznaniu bardzo rozpoznawalny. Od lat główne ulice w godzinach szczytu są nieprzejezdne, a komunikacja miejska często staje się w upalną pogodę niewydolna. Pojazdy na minuty mają być dla mieszkańców stolicy Wielkopolski kolejnym, po miejskich rowerach i elektrycznych hulajnogach, sposobem na walkę z korkami i zanieczyszczeniem środowiska.

Fot. Sic!

 

 

 

 

1 Komentarz do Nie trzeba tankować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*