Nie tylko iPhone Spa

Po Warszawie, Krakowie i Katowicach przyszedł czas na Poznań. To kolejne miasto, w którym za symboliczną złotówkę użytkownicy iPhonów będą mogli zweryfikować sprawność swojego urządzenia, przeczyścić porty, gniazda i głośniki oraz poddać je profesjonalnym testom diagnostycznym.

Poznański salon iMad powstał w nowoczesnym kompleksie biurowym Nowy Rynek. Lokalizacja nie jest przypadkowa, bo miejsce to oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu w zakresie ochrony i naprawy sprzętu Apple. Klienci będą też mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty najmu produktów tej marki. Oprócz iPhone SPA, szereg atrakcyjnych rozwiązań, takich jak:

  • elastyczny najem iPhonów z opcją wymiany na nowy model już po roku,
  • produkty ochronne gwarantujące naprawę urządzenia w przypadku jego uszkodzenia lub zalania,
  • autoryzowane naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu Apple – nawet do 1 godziny,
  • oferta trade-in, która pozwala wymienić smartfon na zniżkę na zakup nowego sprzętu,
  • wsparcie doradców przy zakupie sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

„Usługa SPA dla iPhona to unikatowe rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w pozostałych salonach naszej marki. Od teraz mają do niej dostęp także poznaniacy. Ponadto mogą oni skorzystać z najmu iPhona 12 pro z ochroną wyświetlacza. To sposób na pozyskanie nowego sprzętu, w bardzo atrakcyjnej cenie” – mówi Jakub Hanuszewski, Store Manager iMad w Poznaniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*