Nine jesienią na deskach TM

Już jutro rozpoczyna się sprzedaż biletów na słynny broadwayowski musical Nine, który jesienią zagości na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Historia nawiązuje do oscarowego filmu Federica Felliniego Osiem i pół z 1963 roku, z kultową rolą Marcello Mastroianniego. Guido Contini, znany włoski reżyser filmowy i celebryta, w przeddzień 40. urodzin staje twarzą w twarz z kryzysem wieku średniego. Chce nakręcić nowy film, ale nie ma nań pomysłu. W dodatku, jego żona Luisa, była aktorka, zastanawia się nad porzuceniem męża. Na horyzoncie pojawią się inne kobiety: kochanka Carla Albanese, muza Claudia Nardi i producentka jego filmu La Fleur, które w głowie Guida mieszają się ze wspomnieniami jego czułej i kochającej matki oraz tajemniczej prostytutki Saraghiny.

 

Z uwagi na dużą przedsprzedaż biletów w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc. Płatność za bilety do 4 września 2017. Bilety można kupić w kasie Teatru, online na www.teatr-muzyczny.poznan.pl i Bilety24.pl lub zarezerwować pod nr tel. 511 433 616 /502 751 213 lub bilety@teatr-muzyczny.poznan.pl W przypadku płatności przelewem odbiór biletów przed spektaklem.

Terminy spektakli: 4,5,6,7,8,11,12,13,14 października, godz. 19. Szczegóły na www.teatr-muzyczny.poznan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*