O chodnikach, „dzikiej” ścieżce i nie tylko

Otwarta konferencja pt. „Przyszłość Moraska” poruszy tematy braku chodników wzdłuż drogi dojazdowej na kampus, „dzikiej” ścieżki z Osiedla Sobieskiego, a także innych problemów dotyczących naszego bliskiego otoczenia.

Każdy może wyrazić swoje zdanie i przedstawić swój punkt widzenia już jutro o godzinie 10 w sali 120. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję porozmawiać z zastępcą prezydenta Poznania, Mariuszem Wiśniewskim, prorektor UAM ds. studenckich prof. Bogumiłą Kaniewską oraz przedstawicielami ZTM – Piotrem Miklasiewiczem oraz Wojciechem Miechowiczem. Będzie można przedstawić problemy trapiące studentów, a także zagospodarowania terenu Kampusu Morasko. To nasze najbliższe otoczenie, o które właśnie my, studenci, powinniśmy zawalczyć.

Tagi: Wydział, studenci, konferencja

Fot. Agnieszka Sygit