ORF wchodzi w wiek dorosły

Ostróda Reggae Festival ze swoją 17-letnią historią jest czołową polską imprezą celebrującą muzykę i kulturę wywodzącą się z Jamajki. Jego sukces jest dowodem na atrakcyjność i uniwersalizm treści niesionych przez reggae.

ORF zyskał globalną markę, cenioną przez fanów i artystów w wielu miejscach świata. Trwają już prace nad 18. edycją, świętującą wejście ORF w wiek dorosły.  W przyszłym roku festiwal odbędzie się w nowym terminie: 5-8.07.2018, a impreza tradycyjnie rozpocznie się od koncertu w ostródzkim amfiteatrze.

Zdecydowaliśmy się na przesunięcie imprezy na lipiec z uwagi na dotychczasową bliskość terminów z drugim dużym letnim festiwalem reggae – Regałowiskiem w Bielawie. W bieżącym roku przestał istnieć płocki Reggaeland, co dało nam możliwość wykorzystania ich dotychczasowych dat. Lipiec daje nam nowe możliwości, więc zdecydowaliśmy się na ten krok i wierzymy, że nasi fani pójdą za nami” – komentuje szef festiwalu, Piotr „Piter” Kolaj z Positive Music Promotion. „Mamy trochę nowych pomysłów organizacyjnych i dyskutujemy już z pierwszymi gwiazdami. Będziemy informować o szczegółach w miarę postępu przygotowań” – dodaje.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*